1968 yılında Ulus Çıkrıkçılar Yokuşu’nda küçük bir atölyede hizmetini vermeye başlamıştır. Temellerinin atıldığı ilk günden beri, güvene dayalı iş yapmayı başararak o yılki ismine köklü bir gelecek sunmuştur, Jalpersan Perde Sistemleri olarak sektöründe öncü bir firma olarak yer almıştır.

Yurtdışı ve yurtiçi geniş müşteri portföyümüze her zaman güçlü ve eksiksiz stokları ile hizmet vermektedir. Teknik tekstilin yanı sıra Dijital Baskılı Kumaş Tasarımı da yaparak güçlü teknolojik altyapısı ve son model Latex teknolojisi olan baskı makinelerinden oluşan üretim sistemi ile müşterilerimize güvenilir hızlı ve sağlıklı çözümler üretmeyi başarmıştır.

Firmamız bünyesinde yer alan Tasarım, Üretim ve Pazarlama departmanlarında çalışan profesyonel teknik ve tasarım ekibimiz siz değerli müşterilerimize her zaman yeniliği getirmektedir. Basılan tüm tasarımlar sunulmadan önce numune aşamasından geçirilip renk ve kalite analizi yapılmaktadır. Ekibimizin amacı, sezon ve moda trendlerine önceden hazırlanıp her döneme ait koleksiyonları çalışarak sizlere özgürce ve sınırsızca desenleri seçme şansı vermektir. Bunun yanı sıra kişiye özel tasarımlarla ve pano baskılarıyla, kendinizi özel hissedebileceğiniz dünyanın içinde yer alabilirsiniz.